jaka lokata najkorzystniejsza forum

Social Networking for Executives

Social networking stała się głęboko zakorzenione w większości życia codziennego. Ludzie używają go dla rozrywki, komunikacji, a teraz coraz więcej pracy. Jednak istnieje wiele ludzi, którzy nie chcą albo zainwestować czas lub nie wiesz jak skonfigurować profile i korzystać z tych różnych miejscach. Nie jest to przemijająca moda, że ??zniknie w ciągu kilku miesięcy-to jest tu zatrzymać, więc dlaczego nie zrobić większość z tego?

Początkowo może się wydawać absurdalne, ale serwisów społecznościowych takich jak MySpace i Facebook są rzeczywiście idealnym sposobem, aby podjąć proces przesiewania pracownik krokiem naprzód. Jest to sposób, aby uzyskać wgląd w życiu pracownika lub życiu potencjalnego pracownika. Te osobiste strony są często roi się od informacji. Wystarczy pamiętać, że pracodawcy z wykorzystaniem serwisów społecznościowych jako narzędzia przesiewowego musi być ostrożny. Ta technika jest dość nowy, a kwestie prawne otaczające go ewoluują powoli. Dopóki przepisy prawne dotyczące tej praktyki są zestalone, to z pewnością zawsze mądry, aby zaważyć na ostrożności.

Aby pozostać prawnym podczas korzystania z serwisów i blogów osobistych badań przesiewowych, obowiązkowe jest, że pobyt biznesu zgodnie z ustawą Fair Credit Reporting lub FCRA. Akt ten nie zakazuje tego typu badań przesiewowych, ale nie wymaga, aby pracodawca ujawniać pracownika lub potencjalnego pracownika, gdy gromadzenie informacji przy użyciu tej metody wyniki w negatywnej decyzji zatrudnienia.

Tworzenie zestawu reguł firmowych dotyczących badań przesiewowych społecznościowy jest również bardzo potrzebne. To da ci z mocą do zatrudniania i zwalniania coś konkretnego się mijają. Jeśli nie, to będzie bardzo trudno utrzymać wszystkie czynności prawnych. Jest również bardzo wskazane, że ta osoba nie musi być jeden robi badania.
Artykuł napisany przez: