jaka jest najlepiej oprocentowana lokata

jaka jest najlepiej oprocentowana lokata

Hodować kurczaki – Jak zapewnić i utrzymać wykotowych

Wiele osób rasy kurczaka z dwóch powodów: produkcji mięsa oraz produkcji jaj. Bez względu na to jesteś hodowli kurczaków dla przyjemności lub w celach biznesowych; trzeba będzie budki lęgowe, jeśli hoduje je do produkcji jaj. Budki lęgowe są małe pudełka dodane do kurnika, w celu zapewnienia miejsca dla kurczak aby złożyć jaja.

Istnieje kilka cech, które powinny być dostarczone w skrzynkach lęgowych i te cechy gwarantują, że otrzymasz czyste i mocne jaja, które nie są popękane lub shafted. Po zastosowaniu tych możliwości i warunki do skrzynek lęgowych w kurniku, widać natychmiastową poprawę w zakresie produkcji jaj i zdrowia swoich kur.

Pierwszą rzeczą, którą należy dbać o to kwota wykotowych liczbie kurcząt. Co dwa do czterech kurcząt powinien mieć jedno pole gniazdowania tego; racja średnią dla liczby skrzynek lęgowych dla kur wynosi 1: 3. Stosunek ten gwarantuje, że każda kura dostaje swoje miejsce położyć swoje jaja.

Po określeniu liczby skrzynek lęgowych trzeba, należy rozstrzygać w dół do określonego układu do tych gniazd. Gniazda powinny być ułożone w rzędach nad sobą Ułatwi to zbiór jaj. Weźmy jeden bok coop i rozpoczęcie budowy gniazda dla kur nad sobą. Idź do poszczególnych gniazd, które mogą być zajmowane tylko z jednego kurczaka na raz, jak to będzie zminimalizować pękanie jajko i jaj Fowling.

Jest to bardzo dobry pomysł, aby drzwi z tyłu gniazd, aby ułatwić zbieranie jaj. Zbieranie jaj przez te drzwi zmniejszy razy musisz wejść do coop i zmniejszy zakłócenia swoich kur. Zbieranie jaj z zewnątrz jest dużo lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli masz dużą liczbę kur w jednym kurniku.

Wykonać otwór skrzynki zagnieżdżenia mniejsze niż wymiary okna zagnieżdżenia siebie. Należy również sprawdzić wysokość polu gniazdowania bardzo niska i że zapobiegnie kurę przed przesuwaniem się wewnątrz pudełka.
Artykuł napisany przez: