jaki kredyt jest najkorzystniejszy

jaki kredyt jest najkorzystniejszy

Zasady Social Media Etykieta

Czy to ja, czy jest cały świat poszedł Social Media oszalał? Odkąd zarania Facebook, serwisy social media zostały pojawiały się w każdym miejscu. Social media rozpoczął się jako platforma dla osób do połączenia, ale stał się imperium biznesowego. Chociaż istnieje wiele osób, które nie wykorzystują social media i nie chcą go wykorzystać, około 1,4 miliarda ludzi używa go na całym świecie. Jeśli chcesz, aby przejść go pomyślnie, istnieją zasady społecznego przekazu, które należy wykonać.

Zasady Social Media # 1: Nie zbyt osobiste

Jednym z http://harmoniasmakow.pl/makarony-orientalne moich największych irytujących drobiazgów jest TMI (zbyt dużo informacji). Szkoda, że ??nie było przycisku TMI na Facebooku, które można kliknąć oprócz przycisku podobnego. Social media stał się pamiętnik dla wielu ludzi. To wspaniale dzielić tym, co dzieje się w twoim życiu, ale jest coś, co nazywa się „nad-sharing”. Jednym ze sposobów uniknięcia nadmiernego podziału jest, aby nie używać social media, gdy jesteś pod wpływem alkoholu, zły czy smutny. Średnio, to są chwile, kiedy zbyt dużo informacji wychodzi. Inna reguła dla nas jest regułą babcia. Jeśli przedmiot, który masz zamiar pisać coś, że nie będzie dzielić się z babcią, to nie po to. Zasada ta jest numerem jeden dla mnie, bo ja niedawno wdał się w dyskusję z kimś, bo usunięty je jako mojego przyjaciela na Facebooku. Chcesz wiedzieć, dlaczego ich usunięty? Ponieważ miała TMI na całym drugim poziomie, na bieżąco. Mark Zuckerberg, jeśli kiedykolwiek przeczytać, proszę rozważyć przycisk TMI!

Zasady Social Media # 2: Dodaj wartość

Mieć cel na wykorzystanie social media. Nie wystarczy pisać, aby móc pisać. Zamieść powodu. Ludzie chcą być inspirowane, chcą się uczyć i chcą się bawić. Jeśli zawartość nie mieści się w jednej z tych kategorii, to prawdopodobnie nie jest warte wysiłku, aby go zakładać.
Artykuł napisany przez: