Przejdź do treści

Poznaj kalkulator OC LINK4

  • przez

Korzystając z internetowego kalkulatora OC, zdecydowałeś o ofercie przygotowanej przez konkretnego ubezpieczyciela? Zanim dokonasz zakupu, koniecznie sprawdź propozycje przygotowane bezpośrednio przez niego. Jak to zrobić? Wystarczy, że skorzystasz z opracowanego kalkulatora OC LINK4, dostępnego na stronie internetowej ubezpieczyciela. Atrakcyjne oferty mogą Cię zaskoczyć!

Kalkulator OC LINK 4 – poznaj go lepiej!

Kalkulator OC LINK4 jest dostępny dla każdego, kto chce poznać ofertę dopasowaną maksymalnie do swoich potrzeb. Forma kwestionariusza pytań jest zbliżona do tej, którą znasz z tradycyjnych kalkulatorów OC, jednak pytania są bardziej szczegółowe. Co więcej – wszystkie części formularza widoczne są od razu po uruchomieniu kalkulatora. 

Co wyróżnia formularz kalkulatora OC LINK4?

Przejrzysta i czytelna szata graficzna, to nie wszystko. Sprawdź, jakich pytań możesz się spodziewać i jak można je podzielić tematycznie. Żeby poprawnie uzupełnić formularz i otrzymać rzetelnie określoną wysokość składki na ubezpieczenie komunikacyjne, będziesz musiał odpowiedzieć na następujące pytania:

1. Pytania dotyczące parametrów Twojego samochodu, a więc rodzaj samochodu, jego marka, typ nadwozia, rodzaj wykorzystywanego paliwa i pojemność silnika. Kalkulator OC LINK4 może także zapytać o uszkodzenia blacharskie, miejsce parkowania samochodu zarówno w dzień, jak i w nocy albo średni roczny przebieg. Nie powinny Cię dziwić także pytania dotyczące kolejnych rejestracji. 

2. Druga część formularza to pytania dotyczące Ciebie, jako właściciela pojazdu. Danych osobowych będziesz musiał podać naprawdę dużo. 

– Imię i nazwisko są standardem, dzięki temu ubezpieczyciel ma szansę poznać szczegółową historię Twojej jazdy;

– Data urodzenia – dzięki tej informacji możesz liczyć na zniżki z racji wieku;

– Będziesz musiał określić swoją płeć;

– Kalkulator OC LINK4 zapyta Cię również o datę uzyskania prawa jazdy. Ta informacja może mieć podobne skutki, jak w przypadku pytania o wiek;

– Ważna dla ubezpieczyciela okazuje się także łączna liczba lat, w których korzystałeś zarówno z ubezpieczenia OC, jak i AC;

– Istotna jest również liczba szkód z ubezpieczenia AC i OC w ciągu ostatnich trzech lat;

– Konieczne będzie udzielenie takich informacji kontaktowych, jak: kod pocztowy i miejscowość, telefon i adres e-mail; 

Tak szczegółowo zbudowany formularz kalkulatora OC LINK4 ma za zadanie dostarczyć ubezpieczycielowi jak najwięcej informacji mających wpływ na ostateczną kwotę składki na ubezpieczenie komunikacyjne. 

Jak działa kalkulator OC LINK4 w praktyce?

Zastanawiasz się, jak działa kalkulator OC LINK4 w praktyce, zwłaszcza, że to właśnie ten ubezpieczyciel uznawany jest wiodącym polskim ubezpieczycielem? Sprawdź, jak poprawnie przejść przez proces wyboru i zakupu odpowiadającej Ci polisy zaledwie w kilku krokach!

1. Wejdź na stronę internetową ubezpieczyciela i wybierz interesującą Cię zakładkę. Z informacji zamieszczonych w witrynie dowiesz się, że obliczenie składki zajmie zaledwie 60 sekund!

2. Uzupełnij formularz. Prosta i przejrzysta grafika pozwoli w szybko odpowiedzieć na stawiane pytania. 

3. Zaakceptuj udzielone odpowiedzi i zaczekaj na odpowiedź. Kalkulator OC AXA przygotuje dla Ciebie aż trzy propozycje – jedna z nich będzie dotyczyła ubezpieczenia OC, dwie pozostałe – pakietu OC i AC. 

Atrakcyjne rabaty 

Atrakcyjne rabaty to domena wielu ubezpieczycieli. Jakie oferty przygotował LINK4?

– LINK4 oferuje kody promocyjne. Możesz je znaleźć na stronach gromadzących interesujące oferty;

– Warto obserwować ubezpieczyciela zwłaszcza przy okazji większych wydarzeń – Black Friday może okazać się naprawdę atrakcyjny!

– Wśród rabatów i zniżek możesz znaleźć także stałe oferty, takie jak: 50% na ubezpieczenie NNW i 5% na OC i AC dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, 7% stałej zniżki za decyzję o kupnie polisy online, 5% za płatność BLIKiem albo 4% za dokonanie płatności kartą przez telefon. 

Decydując się na korzystanie z kalkulatora OC LINK4 będziesz na bieżąco z najbardziej atrakcyjnymi ofertami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *